نصاب کاغذ دیواری در هشتگرد

بهترین در هشتگرد

با بیش از 10 سال سابقه کار

نصاب کاغذ دیواری در هشتگرد

نصاب حرفه ای کاغذ دیواری

شرکت تاسیسات سادین

تماس با ما

فروش کاغذ دیواری در هشتگرد

چرا از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟

قیمت کاغذ دیواری در هشتگرد

شرکت تاسیسات سادین با توجه به استقبال روزافزون استفاده از کاغذ دیواری درمیان عموم جامعه که دلایل آن را در زیر با هم بررسی می کنیم،با ارائه بهترین نصاب کاغذ دیواری در هشتگرد سعی در پاسخ به این نیاز شما همشهریان گرامی نموده است.

امید است با پشتیبان تیم سادین بتوانیم خدمتی در خورشما سروران گرامی ارائه دهیم.

نصاب کاغذ دیواری در هشتگرد

کاغذ دیواری ها فوق العاده ظریف هستند، بنابراین لطفاً از یک نصاب حرفه ای کاغذ دیواری بخواهید تا قبل از خرید کاغذ دیواری راهنمایی کاملی در مورد نیاز شما در انتخاب نوع و رنگ کاغذ دیواری به شما ارائه دهند.

طیف رنگی ممکن است از یک دسته به دسته دیگر متفاوت باشد، بنابراین لطفاً همه رول ها را یکجا سفارش دهید. در هنگام خرید اینترنتی کاغذ دیواری بسار دقت کنید زیرا رنگ واقعی با رنگ صفحه گوشی یا مانیتور شما ممکن است متفاوت باشد.

شرکت سادین با داشتن بهترین نصاب کاغذ دیواری در هشتگرد و پشتیبانی وپاسخ گو بودن آماده ارائه خدمت به شما سروران گرامی می باشد.

فروش کاغذ دیواری در هشتگرد

نماینده های ما جهت فروش کاغذ دیواری در هشتگرد با کمترین قیمت بازار و بالا ترین کیفیت در خدمت شما عزیزان هستند.

قیمت کاغذ دیواری در هشتگرد

قیمت های نماینده های ما در هشتگرد قابل رقابت در سطح شهرستان هشتگرد می باشند لطفا درصورت هرگونه تخلف با شرکت سادین تماس حاصل فرمایید

کاغذ دیواری وینیل

کاغذ دیواری

انواع مختلف کاغذ دیواری از قبل از قرن هجدهم برای پوشاندن دیوارها و نقش یک عنصر تزئینی برای فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می گرفت.

کاغذ دیواری به ویژه در دوره رنسانس به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه برای زیبایی اتاق ها مورد استفاده قرار گرفت، که در آن زمان توسط طبقات ثروتمند برای پوشاندن دیوارهای سنگی ، و رنگ دادن به اتاق هایشان استفاده می شد.

دو سازنده بزرگ آن انگلستان و فرانسه بودند.چین نیز در اواخر قرن هفدهم شروع به تولید کاغذ دیواری با کیفیت بالا کرد

با ورود به قرن بیستم، کاغذ دیواری طرح دار به یکی از اجزائ ضروری برای تکمیل دیوار برای خانه ها تبدیل شد. با این حال، در نیمه راه قرن، هنوز هم گزینه ای خوب برای تکمیل دیوار است که ارزش بررسی دارد – واقعاً می تواند به زیبایی اتاق هایی با فضای کم اضافه کند

سازندگان اخیرا کاغذ دیواری هایی را با برخی ویژگی های مفید مانند مسدود کردن امواج وای فای، محافظت از دیوارها در برابر سقوط در هنگام زلزله، یا برای اهداف روشنایی با استفاده از ال ای دی، بازسازی کرده اند . همچنین، تکنیک های کاغذ دیواری از چاپ و شابلون روی چوب به چاپ دیجیتال تکامل یافته است.

کاغذ دیواری معمولا به صورت رول فروخته می شود. کاغذ دیواری آمریکایی 27 اینچ (69 سانتی متر) عرض و 27 فوت (8.2 متر) طول دارد، در حالی که کاغذ دیواری اروپایی 21.5 اینچ عرض (55 سانتی متر)و 33 فوت (10 متر) طول دارد.

اکنون، تمام دلایلی که چرا انتخاب کاغذ دیواری به عنوان سطح تکمیل دیوارهای خانه ایده خوبی است و چرا ممکن است اینطور نباشد را بررسی خواهیم کرد. سپس، منتخبی از انواع مختلف کاغذ دیواری ها را فهرست می کنیم و به طور خلاصه بهترین کاربرد آنها را مورد بحث قرار می دهیم.

کاغذ دیواری فویل

چرا از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟

 • کاغذ دیواری ممکن است گرانتر از رنگ باشد اما انواع مختلفی دارد. که برخی از آنها کاملاً مقرون به صرفه هستند.

 • در طیف گسترده ای از طرح ها، الگوها و پوشش های سطحی موجود است.

 • راه های زیادی برای چسباندن کاغذ دیواری به دیوار وجود دارد که عبارتند از: چسباندن دیوار، چسباندن کاغذ، و پوست کندن و چسباندن.

 • کاغذ دیواری و به خصوص لایه برداری و چسباندن آن را می توان به راحتی جدا کرد و جایگزین کرد.

 • برخی از انواع می توانند بیش از 15 سال دوام بیاورند.

 • بسیاری از انواع کاغذ دیواری قابل شستشو هستند.

 • برخی از انواع به دلیل دوام و نگهداری آسان می توانند برای مناطق شلوغ خانه استفاده شوند.

 • همچنین می‌توان از کاغذ دیواری برای شخصی‌سازی خانه‌های موقت مانند خوابگاه‌ها و خانه‌های اجاره‌ای استفاده کرد، زیرا می‌توان آن‌ها را به راحتی نصب و جدا کرد بدون اینکه ردی از آنها باقی بماند.

 • کاغذ دیواری را می توان دوستدار محیط زیست دانست، زیرا می تواند صرفاً از مواد طبیعی ساخته شود و چسب های آن حاوی مواد شیمیایی مضر نیستند.

 • کاغذ دیواری ممکن است گرانتر از رنگ باشد اما انواع مختلفی دارد. که برخی از آنها کاملاً مقرون به صرفه هستند.

معایب کاغذ دیواری

 • گرانتر از رنگ است.

 • نگهداری و حذف کاغذ دیواری سنتی دشوار است.

 • لبه ها ممکن است از دیوار جدا شوند، به خصوص در هوای مرطوب، و نیاز به چسباندن یا چسباندن مجدد دارند.

 • نمی توان آن را روی بتن خام و دیوارهای ناهموار اعمال کرد.

 • رنگ کاغذ دیواری ممکن است تحت تأثیر نور و سایه قرار گیرد. قسمت هایی که روزانه در معرض نور خورشید هستند ممکن است بسوزند.

 • نوع نامرغوب کاغذ دیواری ممکن است بیش از 5 سال عمر نکنند.

انواع کاغذ دیواری

1- کاغذ دیواری لاینر

این نوع کاغذ دیواری که به عنوان کاغذ آستر نیز شناخته می شود، از کاغذ یا فایبرگلاس ساخته می شود. برای پنهان کردن عیوب دیوار و به حداقل رساندن تعمیرات موثر است و می تواند پایه ای برای انواع کاغذ دیواری ظریف تر باشد.

می توان از آن به تنهایی استفاده کرد و حتی ممکن است رنگ آمیزی شود. علاوه بر این، نصب و کندن آن آسان است.

2- کاغذ دیواری چاپ شده

این نوع کاغذ دیواری معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و در طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها موجود است. کاغذ دیواری چاپ دیجیتال معمولاً ارزان تر از چاپ دستی است و می توان آن را به صورت انبوه تولید کرد، اما به راحتی پاره می شود. همچنین جوهر چاپ بر پایه آب است، بنابراین بهتر است در آشپزخانه و حمام استفاده نشود .

3- کاغذ دیواری وینیل

کاغذ دیواری وینیل از کاغذ چاپی با روکش وینیل لایه ای تشکیل شده است. در حال حاضر به دلیل ماندگاری بالا، پرکاربردترین نوع کاغذ دیواری است. هرچه لایه پوشش وینیل ضخیم تر باشد، کاغذ دیواری بادوام تر خواهد بود.

کاغذ وینیل را می توان در آشپزخانه و حمام استفاده کرد، زیرا می تواند بخار را تحمل کند. همچنین می توان آن را شست و نگهداری را آسان می کند.

4- کاغذ دیواری فویل

یک فویل فلزی صیقلی به عنوان پایه ای برای این نوع استفاده می شود تا به فضای داخلی جلوه ای فلزی براق بدهد. کاغذ دیواری فویلی به دلیل انعکاس بالا، عیوب دیوار را برجسته می کند. بنابراین، ابتدا دیوار پایه باید تعمیر، صاف یا با کاغذ آستر پوشانده شود.

روکش و فرآیند چسبندگی باید به اندازه کافی مرتب باشد، تا بازتاب و درخشندگی فویل را از بین نبرد

5- تصویر زمینه گله

کاغذ دیواری گله به دلیل الگوهای سه بعدی فازی خود متمایز است که از الیاف مخمل مانندی که بر روی پایه کاغذ چاپ شده است، ایجاد شده است. این یکی از گران ترین انواع کاغذ دیواری است، اما نگهداری از آن دشوار است.

بافت مخملی آن حس لوکس بودن را منعکس می کند. با این حال، قابل شستشو نیست و ممکن است به سختی برداشته شود. بر این اساس، بهتر است برای اتاق هایی با رفت و آمد کمتر مانند اتاق خواب اصلی یا اتاق مهمان استفاده شود.

6- کاغذ دیواری مایلار

مایلار شامل یک پایه کاغذ چاپ شده و یک فیلم پلی استر روی آن است. ظاهری مرطوب یا براق دارد، به نوعی شبیه کاغذ دیواری فویل است، و به همین ترتیب، عیوب دیوار را برجسته می کند، بنابراین توصیه می شود کاغذ دیواری قبلی را پوشش دهید.

لایه پلی استر امکان شستشوی کاغذ دیواری مایلار را فراهم می کند و همچنین به راحتی جدا می شود. با این حال، برای جلوگیری از چروک شدن کاغذ، باید در فرآیند نصب دقت بیشتری کرد. بیشتر برای آشپزخانه و حمام استفاده می شود.

7- کاغذ دیواری بامبو

این نوع از بامبو طبیعی ساخته شده و روی کاغذ چسبانده شده است. سازگار با محیط زیست است و رنگ آن به دلیل پایه طبیعی از یک رول به رول دیگر متفاوت است. با این حال، هنگام چسباندن و نصب نیاز به درمان ظریفی دارد زیرا چسب ها می توانند ظاهر آن را خراب کنند و قابل شستشو نیست.

نتیجه گیری

نصب کاغذ دیواری در هشتگرد:

در هشتگرد مغازه ها و کارگاه های کاغذ دیواری نیز وجود دارد. رعایت مراحل ذکر شده در بالا به شما کمک می کند تا دیوارهای خانه خود را با کاغذ دیواری های مورد علاقه خود تزیین کنید و محیطی دلپذیر و زیبا ایجاد کنید. از انتخاب کاغذ دیواری مناسب تا اعمال دقیق آن، توجه به جزئیات و دانش فنی در این زمینه می تواند به نتایج بهتری منجر شود.

تیم سادین در هشتگرد با بهره گیری از دانش و مهارت کافی در نصب کاغذ دیواری در خدمت شما همشهریان گرامی است.

کاغذ دیواری

1 :بازدید روزانه366 :بازدید کل
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
نصب کاغذ دیواری در نظرآباد - سادین - تاسیسات سادین
1 سال قبل

[…] نصب کاغذ دیواری در هشتگرد […]

trackback
نصب کاغذ دیواری در آبیک قزوین- سادین - تعمیرات - تاسیسات - خدمات
2 ماه قبل

[…] ادامه مطلب  نصاب کاغذ دیواری در هشتگرد – سادینادامه مطلب  کاغذ دیواری سه بعدی – سادین […]