جنرال (General) یک برند کولر گازی است که متعلق به شرکت Fujitsu General Limited ژاپن است. فوجیتسو جنرال (نام برند) کولرگازی های مختلفی که به کولرگازی های جنرال معروف هستند و همچنین دستگاه های کنترل دما و لوازم سرمایشی را تحت برندهای جنرال و فوجیتسو در بازارهای مختلف تولید و به بازار عرضه می کند.

اگر علاقه دارید و کنجکاو شدید که جنرال به چه معنایی است میتوان گفت کلمه جنرال به معنای عمومی است که در اینجا صرفا به عنوان یک نام تجاری استفاده شده است.

بدون شک میتوان گفت که کولرگازی های جنرال که با این نام و برند تولید میشوند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب هستند و برند سازنده به یک برند معروف و شناخته شده بدل شده است که یعنی این برند معتبرو قابل اعتماد است.

یکی از دلایل پرطرفدار و شناخته شده شدن این برند به عنوان یک برند معتبر و مناسب برای خرید کولرگازی این است که کولرگازی های جنرال با کیفتی بالا وقیمتی مناسب به فروش میرسند.

حالا که حرف از برند معتبر و قابل اعتماد شده است برند های معتبر دیگری هستند که میتوان گفت از رقبای کولرگازی های جنرال هستند که آن ها هم محصولاتی با کیفیت بالا تولید و عرضه میکنند از جمله آنها میتوان به کولرگازی های مدل آکس ، کولرگازی های برند ایرفل و کولرگازی های اینورتر هایسنس اشاره کرد.

اگر علاقه دارید درباره آن ها هم اطلاعاتی بدست آورید یا به دنبال خرید یک کولرگازی مناسب از یک برند معتبر هستید بهتر است عجله نکنید و برند های زیر را هم بررسی کنید که ما مقالاتی در این باره برای شما آماده کرده ایم.

کولرگازی آکس

کولرگازی ایرفل

کولر گازی اینورتر هایسنس

انواع کولرگازی های مدل جنرال:

کولرگازی های ساخت این برند تمامی انواع کولرگازی را در بر میگیرند که شما میتوانید برخی از انواع کولرگازی هارا در زیر ببینید و با کلیک روی آن ها به بررسی آنها بپردازید.

کولرگازی ایستاده

کولرگازی پرتابل

کولرگازی پنجره ای

کولرگازی دیواری

میتوان گفت که هر برند معتبری تقریبا در هر زمینه ای ویژگی های منحصر بفرد خود را دارد که این برند هم همین طور است.

کولرگازی های جنرال در انواع مختلفی تولید میشوند اما طراحی آن ها با طراحی سایر مدل های فعال در زمینه تولید و عرضه کولرگازی متفاوت است و طراحی های متنوعی برای انواع مختلفی کولرگازی ارائه میکند.

کولرگازی جنرال

نحوه عملکرد کولرگازی های جنرال:

شاید بنظر برسد این مسخره و غیرمنطقی است که ما قصد داریم تا در این مقاله به نحوه عملکرد این مدل از کولرگازی بپردازیم زیرا اکثر کولرگازی ها نحوه عملکرد یکسانی دارند.

بله حق با شماست ولی باید گفت کولرگازی های جنرال عملکرد و قدرت خنک کنندگی بالایی دارند ویکی از آن دلایل نحوه عملکرد خاص آن است که در ادامه به آن میپردازیم و همچنین اگر شما قصد دارید تا درباره نحوه عملکرد کولرگازی ها بیشتر بدانید مقاله مارا در این مورد مطالعه کنید.(نحوه عملکر کولرگازی).

عملکرد و کارایی خاص و پیچیده کولرگازی های جنرال ، هوا را با سرعت بالا در هر دو جهت افقی و عمودی پرتاب می کند تا خنک کنندگی بسیار موثری را در هر گوشه اتاق ایجاد کند و این باعث میشود همه نقاط خانه شما خنک باشد.

مهمترین بخش آن این است یک میکرو کامپیوتر داخلی که جریان هوا را به طور خودکار تنظیم می کند تا دمای مناسب اتاق را حفظ کند و آن را نیز نظارت کند در کولرگازی های جنرال وجود دارد. از این رو منجر به خنک کننده بسیار موثر می شود.

کیفیت کولرگازی های جنرال چطور است؟

کیفیت ساخت کولرگازی های جنرال عالی است. این کولرگازی همان چیزی است که تقریبا همه در ازای پرداخت مبلغی انتظار داریم که در ادامه تجربیات بررسی های خود را برای شما بیان خواهیم کرد پس با ما (گروه سادین) همراه باشید.

کولرگازی های جنرال دارای پوشش خوبی هستند ، هرلبه آن به درسی تکمیل شده است و شما واقعا از نگاه کردن به آن احساس خوبی بدست خواهد آورد و کیفیت ساخت و طراحی را در آن حس خواهید کرد.

همچنین در طی بررسی های دقیق خود دریافتیم که کولرگازی های جنرال طول عمر خیلی بالایی دارند که بیانگر این است که هر قسمت داخلی از کیفیت خوبی مانند مقاوت بالای قطعات آن ، اجزای مقاوم در برابر آتش ، قطعات ویژه و ورق فولادی ژاپنی که  با ویژگی های خاص ساخته شده است و همچنین پوشش پلی اوتان برخوردار است.

همچنین کولرگازی های جنرال از پنل بیرونی ای برخوردار هستند که قابل جدا شدن هست و قابلیت شستشو دارد . میتوانید به راحتی این پنل را جدا کنید تا قالب ها و گرد و غبار را بطور کامل تمیز و پاک کنید.

همچنین واحد بیرونی یا همان واحد خارجی کاملا یکپارچه طراحی شده است که این را میتوان یک ویژگی مثبت در طراحی کولرگازی های جنرال در نظر گرفت .

همچنین موتور های فن استفاده شده در این نوع کولرگازی ها طوری طراحی و تولید شده اند که به افزایش طول عمر موتو منجر میشود.

میزان مصرف برق کولرگازی جنرال چقدر است؟

شاید یکی از ویژگی های خارق العاده کولرگازی های جنرال همین باشد که با وجود قدرت خنک کنندگی بالا و عالی از مصرف برق زیاد خودداری میکنند و شما را از پرداخت قبوض هنگفت برای مصرف برق رهایی میدهد.

و همین ویژگی های خارق العاده هستند که مصرف کنندگان و متقاضیان به خرید و انتخاب این نوع کولرگازی ها ترغیب میکنند.

برخی از ویژگی ها و مزایای کولرگازی های جنرال:

. حذف رطوبت با قدرت بالا : این ویژگی رطوبت هوارا به طور واقعا موثر و کامل ازبین میبرد.

.چرخش خودکار دوگانه : کولرگازی های جنرال قادر به انجام یکسری نوسانات پیچیده هستند که باعث میشود هوا را در دوجهت افقی و عمودی پخش کند.

. تنظیم خودکار جریان هوا: میکرو کامپیوتر داخلی درون این کولرگازی ها جریان هوا را به طور موثر تنظیم میکند که در ابتدا نیز به آن اشاره شد.

. راه اندازی مجدد خوکار:

اگر به طور تصادفی برق قطع شد و با برگشت برق، این کولر گازی خود را به همان حالت قبلی راه اندازی خواهد کرد.

. تایمر خواب: تایمر خواب در کولرگازی های جنرال ویژگی است که در آن

میکرو کامپیوتر داخلی به تدریج دمای اتاق را تا حدودی در طول شب تغییر می دهد تا دمای اتاق را مناسب نگه دارد و خواب راحت شبانه را برای شما فراهم کند.

. فیلتر خوشبو کننده هوا : این ویژگی هوا را خوشبو میکند که این کار را با از بین بردن یون های منفی هوا و کثیفی موجود در هوا انجام میدهد و راحیه خوبی را به اتاق شما منتقل میکند.

کولرگازی جنرال

برخی از ارور ها در کولرگازی جنرال:

کد ارور 01 : مشکل این است که واحد داخلی سیگنال واحد خارجی را نمی پذیرد.

کد ارور 02 : سنسور مربوط به بررسی دمای اتاق باز است.

کد ارور 03 : سنسور مربوط به دمای اتاق اتصال کوتاه دارد.

کد ارور 04 : سنسور دمای مبدل حرارتی داخلی باز است.

کد ارور 05 : سنسور دمای مبدل حرارتی داخلی اتصال کوتاه دارد.

کد ارور 06 : ایرادی در سنسور دمای مبدل حرارتی در فضای باز وجود دارد.

کد ارور 08 : خطای اتصال منبع برق.

کد ارور 09 : ایرادی در نحوه عملکرد سوئیچ شناور وجود دارد.

کد ارور 0A: خطای سنسور دمای فضای باز.

کد ارور 0C: سنسور دمای لوله تخلیه.

کد ارور 12 : فن داخلی غیر عادی است.

کد ارور 13 : واحد خارجی سیگنال واحد داخلی را نمی پذیرد.

کد ارور 14 : فشار بیش از حد در فضای باز (توقف دائمی).

کد ارور 15 : سنسور دمای کمپرسور غیرعادی است.

کد ارور 16 : خطای سوئیچ فشار.

کد ارور 1A : کمپرسور کار نمی کند.

کد ارور 1B : خطای فن یونیت خارجی.

کد ارور 1C: خطای ارتباط (اینورتر به چند کنترلر).

کد ارور 1D : خطای سنسور شیر دو طرفه.

کد ارور 1E : خطای شیر انبساط.

کد ارور 1F : خطای اتصال واحد داخلی.

لازم به ذکر است که این خطاها در واقع برخی از خطاها بوده است که ما سعی کردیم رایج ترین آن را برای شما بیان کنیم و ممکن است خطای شما به شکل های گوناگونی نظیر چشمک زدن چراغ تایمر نمایان شود که همه این ها بستگی به مدل های مختلف کولرگازی جنرال دارد.

بررسی کلی کولرگازی جنرال:

در حال حاضر کولرگازی های جنرال با قیمتی تقریبا بالا به فروش میرسند ولی با این حال باز هم به عنوان گزینه ای مناسب و خوب برای خرید موجود هستند که دلیل آن هم ویژگی های منحصر بفرد و خارق العاده آن است که از آن ویژگی ها میتوان به کیفیت بالا و طراحی عالی و عمکلرد قوی آن اشاره کرد.

میتوان گفت که کولرگازی های جنرال  یکی از بهترین گزینه ها برای خرید است و نسبت به هزینه ای که برای آن میپردازید یک محصول عالی و پر دوام و مقاوم با طول عمر بالا خریداری میکنید.

خلاصه اینکه کولرگازی های جنرال هر ویژگی ای که یک کولرگازی میتواند داشته باشد را دارد اما با کیفیت و درجه ای از ساخت و طراحی بالاتر از کولرگازی های دیگر که این باعث شده تا این نوع کولرگازی ها از بقیه کولرگازی متمایز شوند و در جایگاهی بالاتر قرارگیرند.

منبع:

1 :بازدید روزانه152 :بازدید کل
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها